- Plats
- Kontakt
- Öppettider
- Recensioner
Gina Tricot är en populär damklädesbutik belägen i Grand Samarkand, Växjö. Med sina generösa öppettider kan du besöka butiken varje dag i veckan och upptäcka de senaste trenderna inom mode.
Med ett betyg på 3,8 av 5 från 201 recensioner på Google, har Gina Tricot byggt upp ett gott rykte bland sina kunder. Många uppskattar den vänliga och professionella personalen som finns till hands för att hjälpa dig hitta rätt plagg för just dig.
I butiken hittar du ett brett utbud av kläder och accessoarer som passar alla stilar och behov. Oavsett om du letar efter en avslappnad vardagslook eller något mer festligt, kan du vara säker på att hitta det hos Gina Tricot.
Många kunder har berömt butiken för dess service och urval av kläder. En kund skrev att "Bättre service kan man inte få än hos Gina Tricot. Suverän personal som hjälpte till över hela köpet med ett leende vilket innebar att jag handlade mer än jag tänkt från början. Så guld var personalen värd."
Om du är intresserad av mode och letar efter en trevlig shoppingupplevelse, ta dig till Gina Tricot i Grand Samarkand. Du kommer inte att bli besviken!
Butikens plats
Adress: Grand Samarkand, Hejaregatan 32
Postnummer: 352 46
Plats: Växjö
Koordinater: 14.7665213, 56.8854784

Information om butiken
Butikens kategori:
DambutikKontaktuppgifter
Telefon: +46 470 74 00 90Webbplats: https://www.ginatricot.com/se/find-store/vaxjo-grand-samarkand-1192?utm_source=gmb&utm_medium=organic&utm_campaign=se-vaxjo-hejargatan
Öppettider:
Öppettider Idag
: 10–18Måndag: | 10–20 |
Tisdag: | 10–20 |
Onsdag: | 10–20 |
Torsdag: | 10–20 |
Fredag: | 10–20 |
Lördag: | 10–18 |
Söndag: | 10–18 |
Kundrecensioner:
Recension på Google: 3.00 av 201 recensioner
Recensioner per Stjärnor:
Exempel på kundrecensioner:
Bättre service kan man inte få än hos Gina Tricot. Suverän personal som hjäipte till över hela köpet med ett leende vilket innebar att jag handlade mer än jag tänkt från början. Så guld var personalen värd
Trevlig liten Gina butik i shoppingcentret Grand Samarkand. Har mycket valmöjligheter för den som är intresserad av mode.
Min tjej klär sig i tatueringar (sexiga sådana,hehe) och adidas,Kari traa, Haglöfs,Saul racing,Levis,g-star,GANT,praktisk performance u0026 fötterna bär air max/force/-etcetc. men aldrig av ett par med klackar.nnInget ställe min familj handlar sina kläder direlt,alla förutom min dotter, prinsessan nnMEN all respekt till personalen som arbetar där,mycket professionella.nnKläderna får 2 * - personalen får också 2 * för den välkomnande och att jag fick möjlighet att softa på en soffa med min lilla grabb när dottern u0026 frugan gjorde sin grej.
Bra priser en fin butik skönt att gå i butiker när de inte spelar en massa musik högt